Living Forever

נשמח לסייע לכם ביעוץ לקניית המוצרים והצטרפות לתוכנית
 

מוצרי פוראוור

חברת פוראוור Forever Living הוקמה בשנת 1978 על בסיס מוצרים שמבוססים על צמח האלוורה, והיום יש לחברת פוראוור ליין של מעל 90 מוצרים על בסיס צמח האלוורה ומוצרי מכוורת שונים.

מוצרי האלוורה של חברת פוראוור מבוססים על פטנט שמאפשר לאלוורה לחדור את שכבות העור ועל ידי כך לגרום לשיפור מהיר ומשמעותי במצב עימו מתמודדים (כווויה, מכה יבשה ועוד).
בנוסף כאשר משלבים את צמח האלוורה שבמוצרים עם רכיבים נוספים עולה היעילות בהתמודדות עם צרכים ספציפיים והם יכולים לתת אף מענה ממקוד יותר מג'ל האלוורה היציב שיש לחברת פוראוור להציע, ומכאן גם מגוון המוצרים שלה שמנסים לתת מענה למקרים רבים כמה שיותר ולכן הם גם כל כך נזקקים בכל בית עם ילדים קטנים, ילדים גדולים יותר, מתבגרים, חיילים וכן מהנסיון שבשטח הם נותנים מענה יעיל לבעיות הגיל השלישי גם.

הפטנט של חברת פוראוור בכל הנוגע לצמח האלוורה הוא הטכנולוגיה שמאפשרת לשמור על הסגולות הטובות של צמח האלוורה שידוע כבר מזה מאות שנים ביכולת המרפאת שלו ולהנות מאותה היכולת במשך 4 שנים וזוהי התועלת המאפשרת לו להיות יעיל בכל כך הרבה מצבים עם תוקף זמן טוב למוצר.

 

מדוע לקנות מוצרי פוראוור

כמו שציינו לחברת פוראוור פטנט המאפשר להנות מסגולות צמח האלוורה למשך 4 שנים, הג'ל המופק הוא ממרכז העלה וכן הוא הרכיב העיקרי ומהווה בסיס למוצרי האלוורה שלה (ולא עוד רכיב כאשר הוא נמצא בסוף רשימת הרכיבים אלא העיקרי ונמצא הראשון ברשימה זאת) ובנוסף המוצרים היפואלרגנים ומיוצרים ברכיבים טבעיים בלבד.

המוצרים כולם הם באישור משרד הבריאות, בעלי תעודת כשרות למהדרין וכן חשוב לציין שבתהליך הייצור לא נעשה שימוש בבעלי חיים ולא נוסה עליהם (מהנסיון שלנו הם גם עוזרים לבעיות עור שונות של בעלי החיים אפילו😊) ועוד יתרונות רבים שאשמח להרחיב עליהם בפרטי.

 

רשימת מוצרי פוראוור

משקאות אלוורה- ג'ל אלוורה לשתיה, משקה אלוורה פרידום, משקה אלוורה וחמוציות, משקה אלוורה ואפרסקים, פוראוור פומסטין. המשקאות הינן לשימוש פנימי כמובן, לבליעה. בהתאם להוראות אותם מקבלים מהמשווק המורשה.

תוספי תזונה שונים- פוראוור קלציום, ג'ין צ'יה, ויטמין c , פוראוור קידס, עשב דגנים, פוראוור b12 פלוס, שום וקורנית, ג'ינקו פלוס, ארג'י פלוס, פוראוור איי ויז'ן, פוראוור דיילי, פוראוור פייבר.

מוצרים התחום התזונה והמשקל- גרסיניה פלוס, פוראוור לין, פוראוור לייט אולטרא וניל, פוראוור לייט אולטרא שוקולד.

מוצרי מכוורת איכותיים- בי פולן (רבים נעזרים בו לחיזוק לפני צומות), בי פרופוליס, מזון מלכות.

קוסמטיקה מהטבע:
טיפוח העור- ג'ל אלוורה למריחה, אלו פירסט, קרם אלו פרופוליס, תחליב לחות, אלו לושן, ג'ל אלוורה עם msm , אלו היט לושן, אלו סאן סקרין, אלו סקארב.

טיפוח עור הפנים, קוסמטיקה מהטבע לפנים:
לפנים- מסיכת מרין, פקטור R3 , אלפא E פקטור, קרם עיניים חדש, אפיבלנק.
סדקת סוניה- קרם לחות עמוק וניתן לשלב עם- ג'ל ניקוי פנים מרענן של פוראוור, ג'ל למראה זוהר של פוראוור, ג'ל לחות לפנים מרגיע של פוראוור, ערכת סוניה לטיפוח העור.

טיפוח ממוקד לפנים, קוסמטיקה מהטבע לפנים במקרים של טיפוח עמוק-
קרם הזנה ללילה של פוראוור (פרח הנעורים), טונר מאזן – מי פנים פוראוור, אלו אקטיבטור, אבקה למסיכה של פוראוור (לא תמיד נמצאת במלאי), פילינג מרגיע לפנים של פוראוור, מסיכת ביו צלולז, קרם ניקוי עם לחות של פוראוור, סרום למיצוק פוראוור.

טיפוח אישי כללי-  סבון נוזלי של פוראוור, סבון אבוקדו של פוראוור, פוראוור ברייט- משחת השיניים של פוראוור, קרם אפטר שייב של פוראוור, בושם לנשים של פוראוור, בושם לגבר של פוראוור, שמפו אלוורה וחוחובה של פוראוור, מרכך אלוורה וחוחובה של פוראוור,

ערכת קלין 9- קלין 9 וניל קלין 9 שוקולד.
F15 וניל, F15 שוקולד.
ויטל 5 עם ג'ל שתיה, ויטל 5 עם חמוציות, ויטל 5 עם אפרסקים, ויטל 5 עם פרידום.

 
 
 

דרכי קניה של מוצרי פוראוור

ישנן מספר אפשרויות להשיג את מוצרי חברת Forever,
איסוף עצמי
להגיע אלי- בפרדס חנה, בתיאום מראש

שמי אורית לבנטל ומספר הטלפון שלי הוא 0546500927
זמינה דרך הוואטסאפ במיוחד וכן במענה טלפוני.

משלוח מהיר עד הבית
דרך נוספת היא אפשרות למשלוח באיזור פרדס חנה, בנימינה, חדרה והסביבה הקרובה(משלוח חינם בקניה של 200 שח ומעלה).

קניה מקוונת
ישנה אפשרות לקניה מקוונת דרך האתר הרשמי של Forever, המשלוח לרוב מגיע עד 3 ימים מהנסיון שלנו, ישנם אנשים שבוחרים כבר לקחת מספר מוצרים במקרה של קניה מקוונת בשביל להוריד את עלות המשלוח למוצר.

כניסה לחנות באתר Forever

 

אחריות

חשוב לדעת! לכל מוצרי Forever ישנה אחריות של 30 יום! השתמשתם ולא הייתם מרוצים מכל סיבה שהיא, אתם יוצרים קשר עם המשווק המורשה אשר דרכו ביצעתם את ההזמנה (גם אם זאת הזמנה מקוונת דרך האתר הזה לדוגמא) ואתם מקבלים החזר כספי מלא, כך שאין בקניה שום סיכון- מקסימום, תרוויחו

 

 
Living Forever - האתר אינו האתר הרישמי של Forever Living Products